RADYO FİNAL
Uluslararası Final Üniversitesi Radyosu
 
 AYŞENUR (KAYSERİ ) ,   İzmir deki ZEHRA halam için kibariyeden annem şarkısını calarmisiniz...          |           Kübra (İstanbul) ,   Iyi yayınlar. Gökhan Türkmen Bile Bile Yı Yüreğim....          |           İbrahim Taşel (İstanbul ) ,   Radyomuz hayırlı olsun.Bütün dinleyicilere selam ve sevgiler....          |         
28 Ocak 2022 Cuma   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

Gençlerin Gelişiminde Yeni Olanaklara Adapte Olmanın Önemi Ele Alındı

 


 

Gençlerin Gelişiminde Yeni Olanaklara Adapte Olmanın Önemi Ele Alındı

...Uluslararası Final Üniversitesi ve Gigabyte Ltd akademi-endüstri işbirliği çerçevesinde öğrencilere yönelik kariyer semineri düzenlendi. “Sayısal Dünyada Öğrenci Gelişimi ve Motivasyon Artırma” başlıklı seminer Gigabyte Ltd internet güvenlik sorumlusu Ogechi Obaegbulam tarafından verilirken, seminerde öğrencilerin bireysel gelişim ve motivasyonunu sağlayacak alanlar üzerinde duruldu.

“Teknolojinin Olanaklarından Faydalanmak Önemli”

Uluslararası Final Üniversitesi Konferans Salonu II’de gerçekleştirilen, “Sayısal Dünyada Öğrenci Gelişimi ve Motivasyon Artırma” seminerinde konuşan Gigabyte Ltd internet güvenlik sorumlusu Ogechi Obaegbulam, öğrencilere çeşitli örneklerden yola çıkarak kişisel gelişimlerini ve motivasyonlarını artırmaları için önerilerde bulundu. Obaegbulam, sayısal dünyadaki gelişmelerin eğitim, sosyal aktivite, yaşam şekli ve mesuliyetleri artırdığını belirterek buna bağlı olarak insan ve öğrenci gelişiminin de hayatın çeşitli alanlarında artırılması gerekliliği üzerinde durdu. Eğitimciler ve endüstri profesyonellerinin görevlerinin, gençlerin bu alanlardan faydalanması için bilgilendirilmelerini sağlamak olduğuna dikkat çeken Obaegbulam, öğrencilerin yeni olanaklardan yararlanmak için kendilerini teknoloji ve sağladığı olanaklara adapte edebilmesi gerektiğini belirtti. Seminerde ayrıca, çeşitli öğrenci başarı örneklerinden yola çıkılarak üniversite diploması ve gelişime yararlı olacak endüstriyel tecrübenin önemi de ele alındı. Seminere katılan öğrencilere mesleki gelişimde profesyonel ve mentör ağları, bilişim mühendisliğinde profesyonel eğitim ile sertifikasyon programları hakkında bilgiler de aktarıldı.

 
Tarih       : 23 Mart 2018
 
 
 

                                                   

info@final.edu.tr        

                                                  Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2016                                                                   

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur