RADYO FİNAL
Uluslararası Final Üniversitesi Radyosu
 
 AYŞENUR (KAYSERİ ) ,   İzmir deki ZEHRA halam için kibariyeden annem şarkısını calarmisiniz...          |           Kübra (İstanbul) ,   Iyi yayınlar. Gökhan Türkmen Bile Bile Yı Yüreğim....          |           İbrahim Taşel (İstanbul ) ,   Radyomuz hayırlı olsun.Bütün dinleyicilere selam ve sevgiler....          |         
27 Temmuz 2021 Salı   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

JCI 2015 Dünya Başkanı Haznedar, Uluslararası Final Üniversitesi’nde Gençlerle Biraraya Geldi

 


...JCI 2015 Dünya Başkanı Haznedar, Uluslararası Final Üniversitesi’nde Gençlerle Biraraya Geldi

Uluslararası Final Üniversitesi, Genç Girişimciler ve Liderler (JCI) Derneği  Kuzey Kıbrıs işbirliğinde, “Başarılı Girişim Başlatma, İş Modeli ve İnovasyon” semineri gerçekleştirildi. Dünyanın birçok ülkesinde seçkin kuruluşlarda liderlik,, strateji ve girişimcilik konularında danışmanlık üstlenen ve eğitimler veren Junior Chamber International 2015 Dünya Başkanı İsmail Haznedar seminerde JCI Dünya Başkanı olma serüvenini anlattı, gençlere fikirlerini başarılı iş modellerine dönüştürme konusunda önerilerde bulundu.

“Hayallerinizi İş Modellerine Dönüştürün”

JCI 2015 Dünya Başkanı İsmail Haznedar, konuşmasının başında Uluslararası Final Üniversitesi’ne seminere ev sahipliği yaptığı için teşekkür etti. Uluslararası liderliğe başladığı 2009 yılında ilk liderlik kamplarını Kuzey Kıbrıs’ta gerçekleştirdiklerini anlatan Haznedar, bu nedenle Kuzey Kıbrıs’ın kendileri için manevi değere sahip olduğunu vurguladı.  Haznedar, genç katılımcılara yönelik gerçekleştirilen Başarılı Girişim Başlatma, İş Modeli ve İnovasyon Semineri’nde JCI Dünya Başkanlığına gelme sürecini katılımcılarla paylaştı. Girişimcilik ve gençlerin hayallerinin nasıl bir iş modeline dönüştürülebileceği konusunun ele alındığı seminerde, nasıl fark yaratılır?, bunun içerisinde liderliğin katkısı nedir? gibi sorulara değinildi. Haznedar, gençlere fikirlerini geliştirirken önemsemeleri gereken noktalar hakkında önerilerde bulundu.

“JCI Gençlerin Fikirlerinin Geliştirilmesine Destek Oluyor”

Uluslararası Final Üniversitesi Konferans Salonu II’de gerçekleştirilen , “Başarılı Girişim Başlatma, İş Modeli ve İnovasyon” seminerinin açılışında konuşan Genç Girişimciler ve Liderler (JCI) Derneği  Kuzey Kıbrıs 2018 Başkanı Dilek Kurnaz, JCI hakkında bilgiler verdi. Kurnaz, Amerika’da hayata geçen derneğin yüz üç yıldır çalışmalarını sürdürdüğünü belirterek, derneğin 18-40 yaş arasındaki gençlerin fikirlerine destek olmak ve onları geliştirmek üzerine kurulan bir kuruluş olduğunu kaydetti. KKTC’de de JCI Kuzey Kıbrıs olarak Avrupa ve Türkiye’ye bağlı olarak derneğin çalışmalarını sürdürdüğünü kaydeden Kurnaz, Kuzey Kıbrıs’ta çeşitli liderlik ve kişisel gelişim etkinlikleri gerçekleştirdiklerini belirtti. Kurnaz, pozitif vatandaşlık üzerine gelişim sağlamak üzere yaptıkları farkındalık eğitimlerini de sürdürdüklerini belirtti. Kurnaz, JCI 2015 Dünya Başkanı Haznedar’a seminere katılımından dolayı, Uluslararası Final Üniversitesi’ne de seminere katkılarından dolayı teşekkür etti.

“Başarılı İsimlerin Gençlerle Bir Araya Gelmesi Önemli”

Uluslararası Final Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Abdullah Y. Öztoprak, JCI Genç Girişimciler ve Liderler Derneği Kuzey Kıbrıs ile işbirliği içerisinde hazırlanan etkinlikte JCI 2015 Dünya Başkanı’nı ağırlamaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. JCI 2015 Dünya Başkanı İsmail Haznedar’ın Dünyanın çeşitli yerlerinde girişimcilik, strateji ve liderlik konusunda önemli hizmetler verdiğini anlatan Öztoprak, böylesine donanımlı bir profesyoneli üniversite öğrencileriyle buluşturmaktan son derece memnun olduklarını kaydetti. Öztoprak, üniversite olarak alanında uzman kişileri her zaman öğrencileriyle bir araya getirerek öğrencilerinin gelişimine katkı koyma amacı taşıdıklarını belirterek, katılımcıların Haznedar’ın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmasını diledi.

 
Tarih       : 21 Mart 2018
 
 
 

                                                   

info@final.edu.tr        

                                                  Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2016                                                                   

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur